Конкурс-захист робіт МАН

14 грудня 2018 року на базі Добровеличківского МНВК відбувся районний конкурс-захист науково-дослідницьких робіт наукового товариства «Пошук»

В конкурсі взяли участь 8 здобувачів освіти з 4 закладів загальної середньої освіти:

-природничий напрям: Непота Анастасія, Перчунівський ЗЗСО, робота «Виготовлення корисних харчових продуктів на основі штучно культивованих грибів», Молдован Діана, КЗ «Добровеличківське НВО», робота «Харчові добавки та їх вплив на організм людини», Чередніченко Олег, філія Дружелюбівський НВК КЗ «Добровеличківське НВО», робота «Феномен ліворукості, частота її проявів та походження», Костенко Анастасія, КЗ «Добровеличківське НВО», робота «Модель історико-культурного парку в межах ландшафтів Кіровоградської області», Рубан Мирослава, Добровеличківська ЗШ №1, робота «Демографічна ситуація в нашій школі»;

-фізико-математичний напрям: Степаненко Юлія, КЗ «Добровеличківське навчально-виховне об’єднання», робота «Деякі методи розв’язування рівнянь параметрами», Смолянінова Ольга, Добровеличківська ЗШ №1, «Проблема чотирьох фарб»;

-суспільно-гуманітарний напрям: Безлюдько Євгенія, КЗ «Добровеличківське НВО», робота «Топонімічні легенди та перекази Добровеличківщини».

Роботи учасників конкурсу оцінювало журі, до складу якого входили рецензенти науково-дослідницьких робіт.

Під час захисту робіт учасники продемонстрували глибокі знання з предметів, які розкривали тему науково-дослідницької роботи, вміння проводити ґрунтовні дослідження, працювати з науковими джерелами, вибирати методи проведення дослідження та описувати його процес, визначати і вирішувати конкретні завдання відповідно до поставленої мети, робити аргументовані висновки.

Підсумки районного етапу Всеукраїнського конкурсу–захисту науково-дослідницьких робіт

Відділення математики:

Секція «Математика»

І місце - Степаненко Юлія (КЗ «Добровеличківське НВО», МАНУМ)

ІІ місце - Cмолянінова Ольга (Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ступенів №1)

Відділення історії:

Секція «Історичне краєзнавство»

І місце – Безлюдько Євгенія (КЗ «Добровеличківське НВО» , МАНУМ)

Відділення хімії та біології:

Секція «Біологія людини»

І місце - Чередніченко Олег (філія Дружелюбівський НВК КЗ «Добровеличківське НВО»)

Секція «Хімія»

І місце - Непота Анастасія (Перчунівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів)

Секція «Валеології та медицини»

І місце – Молдован Діана (КЗ «Добровеличківське НВО», МАНУМ)

Відділення наук про Землю:

Секція «Географія та ландшафтознавство»

І місце - Костенко Анастасія (КЗ «Добровеличківське НВО», МАНУМ)

Секція «Географія»

І місце - Рубан Мирослава (Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ступенів №1)

Кiлькiсть переглядiв: 136

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.