Семінар-практикум заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів

28 лютого на базі Перчунівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар-практикум заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів з проблеми "Національно-патріотичне виховання учнівської молоді як невід'ємна умова розвитку національної свідомості, громадянської активності підростаючого покоління в контексті НУШ".

Учасники семінару взяли активну участь в ранковій зустрічі, яку провела педагог-організатор закладу Виноградова А. А. Переглянули презентацію з даної теми, яку представляла заступник директора Калашнік С.П.,були активними учасниками тренінгового заняття "Виховання патріотичних якостей особистості відповідно до моделі "Громадянина-патріота України", яке провела педагог-організатор Виноградова А.А. Потім відвідали виховний "Здраствуй, Масляна!", який підготували педагоги-організатори Вирва І.А., Богдан Л.В. та колектив Перчунівського ЗЗСО І-ІІІ ст.

На завершення головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації Троянська О.М. підвела підсумки та подякувала за змістовний семінар.

На изображении может находиться: 8 человек, в том числе Татьяна Лиходед, люди сидят и в помещении
На изображении может находиться: 5 человек, люди сидят и в помещении
На изображении может находиться: 1 человек, сидит и в помещении
Кiлькiсть переглядiв: 93

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.